Osmo Pocket Soru ( Turkish )
902 4 2020-7-12
Uploading and Loding Picture ...(0/1)
o(^-^)o
furkan_arii
lvl.1
Turkey

Merhaba,
Ben de henüz yeni aldım ve test ediyorum, sizde de mikrofonun dip sesi yüksek mi ? Bir de kemarayı kulağa biraz yaklaştırınca bir  tısss sesi alıyorum. Aldığım ilk kamera olduğu için normal mi değil mi bilemedim. Arada seslerde bozulma oluyor ama sanırım o benim hatam, parmağımı mikrofona değdiriyor olabilirim. Gimball kısmından ya da kameradan siz de ses alıyor musunuz ? Dediğim gibi biraz yakından dinleyince duyuluyor.

2020-7-12
Use props
akozc
Second Officer
Flight distance : 2019951 ft
Macao

Firmware guncelledinizmi? Build in mikrofone evet cok muhtesem degil ama herhangi bir ses duymadim  yada dikkat etmedim su ana kadar eger duydugunuz ses cok rahatsiz edici seviyedeyse yenisiyle degistirin hemen cok gec olmadan
2020-7-13
Use props
fans0f500aca
lvl.1
Turkey

akozc Posted at 7-13 15:31
Firmware guncelledinizmi? Build in mikrofone evet cok muhtesem degil ama herhangi bir ses duymadim  yada dikkat etmedim su ana kadar eger duydugunuz ses cok rahatsiz edici seviyedeyse yenisiyle degistirin hemen cok gec olmadan

Evet güncelleme yaptım, bakalım şimdilik öyle çok rahatsız edici değil ancak düşük ışık performansının kötü olduğunu biliyordum ama gündüz odada isoyu 100e alarak yaptığım çekimde bile gren görüyorum. 1080p çekim yaptım sd kartım u1di, belki karttandır diyerek u3 sipariş verdim. Youtubedaki videolara kıyasla kalitesini epey düşük gördüm. Değişim gerekirse nereye başvurmak gerekiyor, daha önce hiç değişim yaptınız mı DJI ile ?
2020-7-15
Use props
akozc
Second Officer
Flight distance : 2019951 ft
Macao

fans0f500aca Posted at 7-15 14:49
Evet güncelleme yaptım, bakalım şimdilik öyle çok rahatsız edici değil ancak düşük ışık performansının kötü olduğunu biliyordum ama gündüz odada isoyu 100e alarak yaptığım çekimde bile gren görüyorum. 1080p çekim yaptım sd kartım u1di, belki karttandır diyerek u3 sipariş verdim. Youtubedaki videolara kıyasla kalitesini epey düşük gördüm. Değişim gerekirse nereye başvurmak gerekiyor, daha önce hiç değişim yaptınız mı DJI ile ?

eger OP DJI sorumlu satis bayiinden aldiysaniz  ve hala garanti suresi icindeyse direkman degisim yapabilirsiniz
tabi bu durum turkiyede nasil bilmiyorum ben Honk Kong'dayim ve hic bir sorun dahi olmasa sadece yenilemek bahaneysiyle bile 1 kerelik yenileme hakkim var satin alma suresinden sonra 1 sene icinde (DJI care diyorlor buna) bu arada gelen sesleri kontrol ettim ama hic bir ses duymadim belki kulagim sizinki kadar iyi duymuyordur bilmiyorum
2020-7-15
Use props
fans0f500aca
lvl.1
Turkey

akozc Posted at 7-15 16:02
eger OP DJI sorumlu satis bayiinden aldiysaniz  ve hala garanti suresi icindeyse direkman degisim yapabilirsiniz
tabi bu durum turkiyede nasil bilmiyorum ben Honk Kong'dayim ve hic bir sorun dahi olmasa sadece yenilemek bahaneysiyle bile 1 kerelik yenileme hakkim var satin alma suresinden sonra 1 sene icinde (DJI care diyorlor buna) bu arada gelen sesleri kontrol ettim ama hic bir ses duymadim belki kulagim sizinki kadar iyi duymuyordur bilmiyorum

Hahah olabilir ses konusunda biraz hassasım kol saatinin tik tak sesini de duyup rahatsız olmuşluğum var Ürünü Amazon.com'dan almıştım. Dji Türkiye'ye mail atayım bakalım, muhtemelen sizin oradaki kadar kolay olmuyordur işlemler ama yine de şansımızı deneyelim Teşekkürler
2020-7-16
Use props
Advanced
You need to log in before you can reply Login | Register now

Credit Rules