Dji Spark - Flight just so... #15 / Dried-up fishing lake
629 14 2021-1-1
Uploading and Loding Picture ...(0/1)
o(^-^)o
ZotyaDrone
Second Officer
Flight distance : 1510945 ft

Hungary
Offline

Hi. I've heard a lot about this beautiful lake. I went to see it, and unfortunately, I found this. Dried-up lake, felled trees. Sad

2021-1-1
Use props
Montfrooij
Captain
Flight distance : 2560453 ft
  • >>>
Netherlands
Offline

Looks great
2021-1-1
Use props
David Martin Graff
First Officer
Flight distance : 106566408 ft
  • >>>
United States
Offline

Nicely done - thanks again for sharing!
2021-1-1
Use props
DJI Gamora
Administrator

Offline

Thanks for sharing it with us, ZotyaDrone.
2021-1-1
Use props
ZotyaDrone
Second Officer
Flight distance : 1510945 ft

Hungary
Offline

Montfrooij Posted at 1-1 12:58
Looks great

Thanks my friend!
2021-1-2
Use props
ZotyaDrone
Second Officer
Flight distance : 1510945 ft

Hungary
Offline

DJI Gamora Posted at 1-1 23:14
Thanks for sharing it with us, ZotyaDrone.

Thanks Gamora!
2021-1-2
Use props
ZotyaDrone
Second Officer
Flight distance : 1510945 ft

Hungary
Offline

David Martin Graff Posted at 1-1 21:16
Nicely done - thanks again for sharing!

Thanks!
2021-1-2
Use props
David Martin Graff
First Officer
Flight distance : 106566408 ft
  • >>>
United States
Offline


You bet.....
2021-1-2
Use props
Montfrooij
Captain
Flight distance : 2560453 ft
  • >>>
Netherlands
Offline


You're welcome!
2021-1-2
Use props
Jakab Gipsz
Second Officer

Hungary
Offline

Csodálatos felvétel. Hihetetlen táj. Pazar felvételi technika. Csak így tovább!
2021-1-2
Use props
ZotyaDrone
Second Officer
Flight distance : 1510945 ft

Hungary
Offline

Jakab Gipsz Posted at 1-2 10:20
Csodálatos felvétel. Hihetetlen táj. Pazar felvételi technika. Csak így tovább!

Ez elég szarkasztikus a te "szádból"...
2021-1-2
Use props
Jakab Gipsz
Second Officer

Hungary
Offline

ZotyaDrone Posted at 1-2 10:56
Ez elég szarkasztikus a te "szádból"...

Miért? Azt mondtad, hogy szereted ha dícsérnek...
2021-1-2
Use props
ZotyaDrone
Second Officer
Flight distance : 1510945 ft

Hungary
Offline

Jakab Gipsz Posted at 1-2 12:03
Miért? Azt mondtad, hogy szereted ha dícsérnek...

Az a baj, hogy ez se negatív kritika, se nem pozitív kritika. Egyszerűen csak egy "..." paraszt beszólás. Neked teljesen mindegy, hogy mit látsz, milyen csatornán, lényeg az, hogy bele állj.
Nem kell, hogy tetszen neked amit csinálok, vagy más csinál. Ha nem tetszik, akkor vagy egy építő jellegű kritika vagy hagyd. De ezt te nem tudod megállni, ilyen ember vagy! Nincs is ezzel semmi baj, ilyen embernek is lennie kell. Csak nekem jobban tetszene ha azt mondanád miért nem tetszik, mi az amit rosszul csinálok, mit csinálnál másképpen. De mivel ezekkel a videókkal nem tervezek semmilyen komoly vagy komolytalan film fesztiválon indulni így nem is értem. Hobby-ból repülök, próbálom úgy csinálni, hogy mást ne zavarjak ezzel. Amit meg menet közben felveszek, azt próbálom normálisan össze vágni. Nincs komoly drónom, se milliós pc-m a vágáshoz. Telefon van meg a Spark. Nekem tetszik a végeredmény, másoknak is, és nem vagyok elfogult, nem is gondolom magam profinak... Amatőr hobby pilóta...
2021-1-2
Use props
Jakab Gipsz
Second Officer

Hungary
Offline

ZotyaDrone Posted at 1-2 12:25
Az a baj, hogy ez se negatív kritika, se nem pozitív kritika. Egyszerűen csak egy "..." paraszt beszólás. Neked teljesen mindegy, hogy mit látsz, milyen csatornán, lényeg az, hogy bele állj.
Nem kell, hogy tetszen neked amit csinálok, vagy más csinál. Ha nem tetszik, akkor vagy egy építő jellegű kritika vagy hagyd. De ezt te nem tudod megállni, ilyen ember vagy! Nincs is ezzel semmi baj, ilyen embernek is lennie kell. Csak nekem jobban tetszene ha azt mondanád miért nem tetszik, mi az amit rosszul csinálok, mit csinálnál másképpen. De mivel ezekkel a videókkal nem tervezek semmilyen komoly vagy komolytalan film fesztiválon indulni így nem is értem. Hobby-ból repülök, próbálom úgy csinálni, hogy mást ne zavarjak ezzel. Amit meg menet közben felveszek, azt próbálom normálisan össze vágni. Nincs komoly drónom, se milliós pc-m a vágáshoz. Telefon van meg a Spark. Nekem tetszik a végeredmény, másoknak is, és nem vagyok elfogult, nem is gondolom magam profinak... Amatőr hobby pilóta...

A múltkor, amikor építő jellegű kritikát fogalmaztam meg, figyelmen kívül hagytad és azt a magyarázatot adtad, hogy téged az érdekel, hogy sokan like-olják, mert azt gyűjtöd. Ezzel a válaszoddal a múltkori beszélgetésünknek mondasz ellen.
Most akkor építő jellegű kritikát szeretnél vagy csak mézes-mázas nyálas dícséretet?
Mivel a dícséretem nem tetszett (lehet, hogy azért mert nem angolul írtam? mert a többiek pont ilyenek írnak szinte mindig és őnekik meg is köszönöd), most akkor mondok építő jellegűt:
Értem én, hogy élvezed a drónozást, tényleg jó dolog. De ha csak úgy a magad kedvéért felveszel valamit miért teszed ide fel? Nem különleges, nem esztétikus, és minél több van belőle annál értéktelenebb. Így 2021 -ben semmi különleges nincs abban ha fentről lefilmezel egy kiszáradt pocsolyát (bocsánat, tavat) ami egy sáros útnak látszik. A legfurább, az az, hogy erre megszokásból álszent módon mindenki (CTRL+C meg CTRL+V) gratulál, benyal és te ezt nem utasítod vissza, hanem egyenként meg is köszönöd, és elhiszed, hogy ez a szép munkának szól. Ez már nagyon gyomorforgató.
És nem a kötözködés az ami késztet az írásra, hanem az értetlenség. Hidd el másnak is megírom a véleményem ha ilyen "furcsa" dolgot tapasztalok.
Tehát dícsérjelek, vagy próbáljalak megérteni? A kettő nem megy egyszerre...

In the past, when I made constructive criticism, you ignored it and gave the explanation that you care that many people like it because you collect it. With this answer, you are saying against our conversation of the past. Now, do you want constructive criticism or just honey-glazed saliva praise? Since I didn’t like my praise (maybe because I didn’t write in English? Because the others write almost exactly like that and you thank them), now I say constructively: I understand that you enjoy droning, it’s a really good thing. But if you just pick something up for your own sake, why do you put it up here? It’s not special, it’s not aesthetic, and the more of it is the more worthless it is. So in 2021, there is nothing special about filming a parched puddle (sorry, lake) from above that looks like a muddy road. The weirdest thing is that everyone (CTRL C and CTRL V) congratulates you in a hypocritical way, swallows it and you don’t refuse it, but thank them one by one and believe it’s a nice job. It's been very stomach-turning. And it’s not the attachment that drives you to write, it’s the incomprehension. Believe me, I will write my opinion if I experience such a "strange" thing. So are I praising you or trying to understand you? The two don't go at the same time ...


2021-1-2
Use props
ZotyaDrone
Second Officer
Flight distance : 1510945 ft

Hungary
Offline

Na most akkor vagy össze keversz valakivel vagy nem tudom, csak tudj kötekedni. Valóban a multkor hozzá szóltál egy Mavic clone videómhoz. Az nem építő jellegű kritika szerintem, hogy leírtad mit látsz a videón! Soha nem írtam azt, hogy én a like-okat gyűjtöm. Én azt írtam örülök a megtekintéseknek. Illetve ha valaki megnézi, hozzá szól akkor ezt én is megteszem a csatornáján. Ha engem támogat egy megtekintéssel, akkor én is...
Ha neked ez gyomorforgató, hogy én csináltam egy videót egy kiszáradt tóról akkor készítsd a gyomrod mert attól, hogy neked nem tetszik, én továbbra is fogom felrakni a videókat! Sőtt annál jobban, hogy neked jó napot legyen, legyen kinek beszólni!
2021-1-3
Use props
Advanced
You need to log in before you can reply Login | Register now

Credit Rules