DJI FPV smart battery
915 4 2023-6-28
Uploading and Loding Picture ...(0/1)
o(^-^)o
AvoVit
lvl.1
Flight distance : 1995 ft
Ukraine
Offline

От був мені незабутній день, коли мені потрапив у руки цей неймовірний розумний акумулятор DJI FPV. Я просто не можу передати словами, які враження я відчував, тримаючи його в руках. Мабуть, сама Земля перестала обертатися, а мої очі закидали всі грані радості, яку може подарувати людству сучасна технологія.
Знаєте, цей акумулятор має неперевершену здатність до зарядки. Чи є щось краще, ніж провести довгу й нудну процедуру зарядки батарейок? Звичайно, ні! Тож DJI FPV надає вам честь насолодитися такими безтурботними моментами в житті, коли ви просто сидите і дивитесь, як акумулятор сам собі заряджається. Ось тільки ціна за таку приємність, яка майже розірве вашу гаманцю, нагадує, що життя не так просто, як здається.
Але це ще не все! Якщо ви вирішили купити DJI FPV, то отримаєте бонус у вигляді додаткових інтелектуальних функцій. Тепер ваш акумулятор буде розуміти, коли саме ви найбільше потребуєте його допомоги. Наприклад, якщо ви знаходитесь в самому захоплюючому моменті польоту і раптом акумулятор починає розряджатися, DJI FPV ніби почуває ваше злітне натхнення і нарочно швидко вирушає на допомогу, щоб зарядити вас новими емоціями. Ох, ця технологія дійсно здатна приносити радість у життя!
Ох, DJI FPV smart battery, або як я його називаю - "геніальний" акумулятор. Якщо ви завжди мріяли про акумулятор, який вирішить всі ваші проблеми, то це - не той випадок.
Спочатку, намагаючись зрозуміти, чому його називають "розумним". Можливо, він вміє грати на фортепіано або розуміє ваші емоції? Ні, він просто має вбудовану "розумну" електроніку, яка контролює стан акумулятора. Але чи насправді вам це потрібно? Чи дійсно це щось, за що ви готові заплатити більше грошей?
Ну добре, може він хоча-небудь працює надзвичайно довго? Отож, як насправді ви можете насолоджуватися польотом, якщо через кожні 20 хвилин вам потрібно повертатися і заряджати його знову? Це просто чудово! Ще один шанс прогулятися по сусідньому парку, де ви навряд чи хотіли бути.
А що ж до ціни? Так, цей "розумний" акумулятор коштує набагато більше, ніж його звичайні аналоги. Так, ви платите за цілу цю "розумну" електроніку, яка, як здається, не робить нічого особливого, окрім того, що показує стан заряду. Чудово, чи не так?
Так що, якщо ви шукаєте акумулятор, який здатний зробити ваші польоти більш складними та обмеженими, а також заплатити за це більше грошей, то DJI FPV smart battery - саме те, що вам потрібно!
2023-6-28
Use props
AvoVit
lvl.1
Flight distance : 1995 ft
Ukraine
Offline

О, дозвольте мені розповісти вам про непередбачену поведінку DJI FPV smart battery. Цей незвичайний "розумний" акумулятор - справжня перлина технологій.
Він виглядає так круто, з такими сучасними функціями, які ніколи не знаєш, чого від нього очікувати. Наприклад, коли ви підключаєте його до свого дрона, можна очікувати цілу симфонію мелодійних звуків. Очевидно, DJI вирішив, що ваш дрон повинен мати музичний супровід, навіть якщо ви його не просили. Це такий чудовий спосіб заявити про свою присутність, чи не так?
Але це ще не все. Іноді DJI FPV smart battery вирішує, що саме зараз - саме час показати свою особистість. Він зловісно вимикається в найнепридатніший момент. Ви саме готуєтесь до епічного польоту? Ну, не думайте, що саме легко злітати в небо. Як ви тільки піднімаєтеся на висоту, цей акумуляторний пристрій вирішує, що ви занадто багато вимагаєте від нього і вимікається. Адже хто не любить трохи непередбачуваності в житті, особливо коли мова йде про політ?


2023-6-28
Use props
frankymusik
First Officer
Flight distance : 27904331 ft
  • >>>
Germany
Offline

This is an English-speaking forum, and you should also make an effort to format your texts so that everyone can read them...
2023-6-30
Use props
KLRSKIR
Second Officer
Flight distance : 28641640 ft
  • >>>
United States
Offline

frankymusik Posted at 6-30 09:02
This is an English-speaking forum, and you should also make an effort to format your texts so that everyone can read them...

Google translate is your friend.

TLDR

He doesn't like the DJI FPV batteries.  
2023-7-2
Use props
frankymusik
First Officer
Flight distance : 27904331 ft
  • >>>
Germany
Offline

KLRSKIR Posted at 7-2 04:11
Google translate is your friend.

TLDR

Google translate should be his friend...

... if he expects that we answer his problems...   
2023-7-3
Use props
Advanced
You need to log in before you can reply Login | Register now

Credit Rules